Ako to spoznať

Autor: Miloslav Bakoš | 12.8.2012 o 5:03 | Karma článku: 3,49 | Prečítané:  545x

Jedna sa usmieva, druhá po tebe vrieska.. tretí ešte viac, štvrtý všetko vybaví.. piata robí nadčasy a šiesta na to nadáva.. siedma je chladná a ôsma vysoko profesionálna.. deviata ti venuje príliš veľa času a desiaty ťa ignoruje.. žeby to bolo tak že len ty ostaneš stále rovnaký?

Možno tá jedna je v skutočnosti smutná ale tu potrebuje vysielať pozitívnu energiu.. možno to ide jednoducho od srdca.. Druhá vrieska pretože vidíš len jej povinnosti, svoje nie.. ten tretí možno bude mať z toho problémy u svojho nadriadeného.. stále tie povinnosti nevidíš.. ten štvrtý zase vidí že všetko sa dá keď sa chce.. piata robí nadčasy, lenže túto prácu si nevybrala s tým že nástup bude o ôsmej ráno a o tretej poobede odchod domov.. toto je iné.. bude tu až kým ju tu nebude nikto potrebovať..

šiesta na nadčasy kvalitne nadáva ale kto vidí jej ostatné starosti? tá siedma možnože len vyšla z chladničky.. ale srdce sa nemení.. ôsma to tak jednoducho vidí.. bližšie vzťahy by išli na úkor povinností.. ale tie idú od srdca.. tú deviatu si si automaticky dal na prvé miesto.. a čo s tým posledným? jednoducho mu nesedíš..

 

alebo žeby..

 

tá jedna sa len pretvaruje a kašle na všetkých.. druhá sa pretvarovať ani nepotrebuje.. ten tretí už vôbec nie.. štvrtý to má jednoducho odmenené treťou stranou.. tú piatu by v inakšom prípade museli vyhodiť a tá šiesta vlastne nadáva na teba..

siedma je jednoducho odmeraná a všetci sú jej tam na príťaž.. tej ôsmej sa iba zdá že robí ťažkú kariéru.. tá deviata ťa len naťahuje a tvári sa že ťa balí.. neskôr to zopakuje s niekým tebe podobným a na tvojej reakcii sa bude kruto zabávať.. desiaty akokeby si v duchu hovoril.. zas je tu..

 

alebo žeby.. to bolo do tretice ešte úplne ináč?

 

P.S.: Kto pri toľkých číslach nestratil niť, má u mňa plusový bod

P.P.S.: pozdravujem všetkých pravidelných aj nepravidelných čitateľov, vonku nám pekne napršalo a bude romantika

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

KULTÚRA

V súťaži Anasoft litera zvíťazil nekompromisný príbeh

Román Som Paula presvedčil porotu túžbou po autentickosti.

SVET

Kiska v OSN: Agresívny sused podkopáva suverenitu Ukrajiny

Lajčák vedie Valné zhromaždenie OSN.


Už ste čítali?